Откриване на нови STEM кабинети по природни науки, математика и информационни технологии в СУ „Христо Ботев“
На 10 юни 2026 г. в СУ „Христо Ботев“ с. Опан, след отслужен тържествен водосвет, официално бяха открити новите STEM кабинети по природни науки, математика и информационни технологии. Събитието събра представители от ръководството на Община Опан - заместник-кмета Д. Господинова…